ଏବେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ଲୋଗୋ ଉନ୍ମୋଚନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଘରୋଇ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀ ଆଜି ଓଡିଶା ରାଜ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି। ଲୋକଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଗୁଣାତ୍ମକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ସମାଧାନ ଆଣିବା ପାଇଁ ଏକ ଦୂରଦୃଷ୍ଟି ସହିତ କମ୍ପାନୀ ଆଜି ଏହାର ଭବିଷ୍ୟତବାଦୀ ଲୋଗୋ ଉନ୍ମୋଚନ କରିଛି ଯାହା ଏହାର ମୂଳ ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ନୈତିକତାକୁ ପ୍ରତିଫଳିତ କରିଥାଏ | ରୋଗୀମାନେ ପ୍ରକୃତ ସମୟ ଭିତ୍ତିରେ ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ବିଭିନ୍ନ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ପାଇପାରିବେ | କମ୍ପାନୀ ଏହା ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ ଏହା ୩୦ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ରୁ ରାଜ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ। କୋଭିଡ -୧୯ ମହାମାରୀରେ ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଦୃଷ୍ଟି ରଖିବାରେ ଅଧିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବା ସହ ଚିକିତ୍ସା ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଶୀଘ୍ର ନିରାକରଣ ପାଇଁ ସନ୍ଧାନ କରୁଛନ୍ତି |

ଗୁଣାତ୍ମକ ସେବା ପ୍ରଦାନରେ ବହୁ ବ୍ୟବଧାନ ସହିତ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୁରୁତ୍ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ଏକ ଗୁରୁତ୍ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମସ୍ୟା | କିନ୍ତୁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଅନୁପ୍ରବେଶ ଏବଂ ଇଣ୍ଟରନେଟର ବ୍ୟବହାରରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଏହି ବ୍ୟବଧାନକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଚମତ୍କାର ଉପାୟ ଖୋଲିଥାଏ | ଉପରୋକ୍ତ ଦିଗକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି, ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଦ୍ୱାରା ଶୀଘ୍ର ଗୁଣାତ୍ମକ ଯତ୍ନ ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଏହାର ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଗୋଟିଏ ଛାତ ତଳେ | ଓଡିଶା ଭିତ୍ତିକ ରେ ସେବା ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତର, ନର୍ସ, ଫିଜିଓଥେରାପିଷ୍ଟ ଏବଂ ଘରେ ଲ୍ୟାବ ଟେକ୍ନିସିଆନ ସହିତ ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ, ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ସେବା, ରୋଗୀଙ୍କୁ କବାଟ ଷ୍ଟେପ୍ ମେଡିସିନ୍ ବିତରଣ ସେବା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ରୋଗୀର ଦ୍ୱାରରେ ସମସ୍ତ ସେବା ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ଶକ୍ତି ବ୍ୟବହାର କରିବ | ଏହି ଅବସରରେ ସହ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶ୍ରୀ ବିନୋଦ ଅଗ୍ରୱାଲା କହିଛନ୍ତି, “ଓଡିଶା ରାଜ୍ୟରେ ଆମର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଆମେ ଆନନ୍ଦିତ।

ଏକ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଭିତ୍ତିକ ଫାର୍ମ ଭାବରେ ଆମର ମିଶନ୍ ହେଉଛି ଦ୍ୱାର ଦେଶରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ଯୋଗାଇବା ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକମାନେ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେ ଘର ଭିତ୍ତିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ଆଉ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ଆବଶ୍ୟକତା | ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ଆମର ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଉପଲବ୍ଧ ସେବା, ଅନେକ ରୋଗୀ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ବହୁତ ଲାଭବାନ ହେବେ, ଯେଉଁମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତି। ” କର୍କଟ, ସ୍ନାୟୁବିଜ୍ଞାନ, ପୋଷ୍ଟ ଆଇସିୟୁ, ପଲ୍ଲିଏଟିଭ୍ କେୟାର, ଅର୍ଥୋପେଡିକ୍, ଶ୍ଵାସକ୍ରିୟା, ମଧୁମେହ ଏବଂ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପରେ କ୍ରନିକ୍ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ରୋଗୀଙ୍କ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ପରିଦର୍ଶନକୁ ରୋକିବାକୁ କମ୍ପାନୀ ନିଶ୍ଚିତ କରେ | ଏହା ପରିବାରକୁ ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରିବ ଯେଉଁମାନେ କାମକୁ ଯାଇପାରିବେ ଏବଂ ଏକକାଳୀନ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଯତ୍ନବାନ ହେବେ |

ରାଧା ଅଗ୍ରୱାଲ, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଭି.କେ.ୟୁ ସୟିଦ୍, ରୋଗୀ ବିଶ୍ରାମ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ କେବଳ ଯୋଗ୍ୟ ମେଡିକାଲ୍ ପ୍ରଫେସନାଲ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ତାରିଖ ଏବଂ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବେ। ରୋଗୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ବଞ୍ଚାଇବା ଏବଂ ପରିବହନ ଏବଂ ପରାମର୍ଶରେ ଅର୍ଥ ସଞ୍ଚୟ କରିବା ଏହା ସହାୟକ ହେବ | ରୋଗୀ ଏବଂ ଯତ୍ନକାରୀ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା କର୍ମଚାରୀ, ସହଯୋଗୀ ଏବଂ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ପରି ସମସ୍ତ ହିତାଧିକାରୀ ଆମର ସେବା ମାଧ୍ୟମରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ରୋଗୀମାନେ ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟରେ ଗୁଣାତ୍ମକ ସେବା ପାଇବେ | ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ସମୟ ଏବଂ ଦକ୍ଷତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ବିଶେଷଜ୍ | ସହଯୋଗୀମାନେ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ, ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟବସାୟ, ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ବଜାର ଏବଂ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଦର୍ଶନ ପାଇବେ |

Tags :

Leave a Reply

Your email address will not be published.