ଉଦିତ ଅଗ୍ରୱାଲ ଗ୍ଲୋବାଲ ମାର୍କେଟିଂର ମୁଖ୍ୟ

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଭିତ୍ତିକ ଫୁଲ୍ ଷ୍ଟାକ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଯୋଗଦାନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏକ୍ସଟେଲ ଉଦିତ ଅଗ୍ରୱାଲ ରେ ଭିପି ଏବଂ ଗ୍ଲୋବାଲ ମାର୍କେଟିଂ ହେଡ ଭାବରେ ଦଉଡିଛି।

ତାଙ୍କ ନୂତନ ଭୂମିକାରେ ଅଗ୍ରୱାଲ ଭାରତ ତଥା ଉଦୀୟମାନ ବିଶ୍ଵ ବଜାରରେ ସମନ୍ୱିତ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଯୋଗଦାନ ଅଫର ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ରଣନୈତିକଏବଂ କୌଶଳ ମାର୍କେଟିଂର ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ |

ଅଗ୍ରୱାଲର ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ଦଶନ୍ଧିର ନେତୃତ୍ୱ ଅଭିଜ୍ଞତା ଅଛି ଯାହାକି ବଡ଼ ମାର୍କେଟିଂ ଦଳ, ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏବଂ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଗଠନ କରିଥାଏ |

ସେ ଏକ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ କମ୍ପାନୀ ରେ ଯୋଗଦାନ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ପୂର୍ବରୁ , ଅଟୋଡେସ୍କ ଏବଂ ଆଡୋବ ପରି ବିଶ୍ଵର ବୈଷୟିକ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକରେ ମାର୍କେଟିଂ ଦଳଗୁଡିକର ନେତୃତ୍ୱ ନେଇଥିଲେ |

ଏହି ଅବସରରେ ଏକ୍ସେଟେଲ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଅଧିକାରୀ ସଚିନ ଭାଟିଆ କହିଛନ୍ତି, “ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅଧ୍ୟାୟରେ ପ୍ରବେଶ କରୁ, ସେତେବେଳେ ଆମର ନେତୃତ୍ୱ ଦଳରେ ଉଦିତ ହୋଇଥିବାରୁ ଆମେ ଉତ୍ସାହିତ

ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରି ଆନନ୍ଦିତ। ବିଶ୍ଵ ସ୍ତରରେ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଜିତିବା ଏବଂ ମାର୍କେଟିଂ ଇଞ୍ଜିନ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ସେ ଅନେକ ଅଭିଜ୍ଞତା ଆଣିଛନ୍ତି |

” “ଗ୍ରାହକଙ୍କ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ସଫଳ ବ୍ୟବସାୟ ଗଢିବାର କେନ୍ଦ୍ରରେ ଅଛି | ଯେହେତୁ ଅଧିକ ଗ୍ରାହକ ଡିଜିଟାଇଜେସନ୍ ହୁଅନ୍ତି, ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ସ୍କେଲରେ ଏକୀକରଣ ଏବଂ ମାନବିକତା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ସକ୍ଷମକାରୀ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ |

ଉଦିତ ଅଗ୍ରୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଶ୍ଵ ର (ସେବା ଭାବରେ ଯୋଗାଯୋଗ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ) ଏବଂ (ଏକ ସେବା ଭାବରେ ଏକୀକୃତ ଯୋଗାଯୋଗ) ବଜାର ରେ ୨୫-୩୫% ରୁ ୨୦୦ + ବିଲିୟନରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

ଏବଂ ଆମିୟୋ (କଣ୍ଟାକ୍ଟ ସେଣ୍ଟର୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ) ଏବଂ କୋଗ୍ନୋ (କଥାବାର୍ତ୍ତା ପ୍ଲାଟଫର୍ମ) ସହିତ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ଉଦ୍ୟୋଗଗୁଡିକ ପାଇଁ ସଂଯୁକ୍ତ ଡାଟା ଇନ୍ସାଇଟ୍ ସହିତ କ୍ଲାଉଡ୍ ଉପରେ ଦୃଢଇଣ୍ଟିଗ୍ରେଟେଡ୍ ଗ୍ରାହକ ଯୋଗଦାନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସହିତ ଶିଳ୍ପକୁ ବ୍ୟାହତ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ |

ଉଦ୍ୟୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ଡିଜିଟାଲ ସଂଯୁକ୍ତ ଯୋଗାଯୋଗର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଯୁଗକୁ ଯିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ଅଛି ଏବଂ ମୁଁ ଏହି ଅଭିବୃଦ୍ଧିକୁ ଆଗେଇ ନେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ଏହାର ହାଇ-ଅଭିବୃଦ୍ଧି ରଣନୀତିର ଏକ ଅଂଶ ଭାବରେ ଏହି ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷରେ ୭୦୦ ନୂତନ କର୍ମଚାରୀ ନିଯୁକ୍ତି କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛି | ସମ୍ପ୍ରତି, ଏହାର ୧୦୦୦ ରୁ ଅଧିକ କର୍ମଚାରୀ ଅଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.