ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ‘ଆନେକ୍’ ସଂଳାପ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ରେ ପ୍ରଶଂସା ।

ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଅନେକ’ର ଟ୍ରେଲର ଡ୍ରପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ସବୁ କୋଣ ଅନୁକୋଣରେ କରତାଳି ଦେଇଥିଲା। ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ କିଚା ସୁଦୀପଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଛଟପଟ ହେବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା “ଜାତୀୟ ଭାଷା” ବିତର୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଶେଷ ଭାବରେ ଗୋଟିଏ ଦୃଶ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। କ୍ଲିପ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ଅଜୟ ହିନ୍ଦୀରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, “ହିନ୍ଦୀ ଏକ ଜାତୀୟ ଭାଷା ନୁହେଁ, ତେବେ ତୁମ ମାତୃଭାଷାରେ ନିର୍ମିତ ସିନେମାକୁ ହିନ୍ଦୀରେ କାହିଁକି ନାମିତ କରାଯାଏ? ହିନ୍ଦୀ ଆମର ମାତୃଭାଷା ଥିଲା, ଏବଂ ରହିବ ଏବଂ ରହିବ।

ଏବଂ ଜାତୀୟ ଭାଷା। ” ଅବଶ୍ୟ, ଯେତେବେଳେ ସୁଦୀପ ନିଜର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ସଫା କଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ଅଜୟ ଯାହା ଭାବୁଛନ୍ତି ତାହା ନୁହେଁ। ଏହି ସ୍ପାଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ତୀବ୍ର ବିତର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​| ଏହି ଆଲୋକରେ, ଆନାକ ଟ୍ରେଲରରେ ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ସଂଳାପ ଅନେକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଉତ୍ସାହ ସୃଷ୍ଟି କଲା ଭଳି ଲାଗିଲା | ଏଥିରେ ଆୟୁଷ୍ମାନର ଚରିତ୍ର ତେଲେଙ୍ଗାନାର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିଥାଏ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ହିନ୍ଦୀ, ଉତ୍ତର ଭାରତ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତ ସହିତ ଜଡିତ ଧାରଣା ଏବଂ ପୂର୍ବ ଧାରଣା ଉପରେ ଏକ ସଂଳାପ ଅଛି |

ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ଏହାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ | ଗୁରୁବାର ଦିନ ଆୟୁଷ୍ମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲରକୁ ଛାଡି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବ ଭାରତର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଜଣେ ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଡ଼ କପ ଭାବରେ ପରିଚିତ କରାଇବା ସହିତ ଆରମ୍ଭ | ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାବାଦୀ ଗୋଷ୍ଠୀ ସହ ମୁକାବିଲା କରିବା। ତା’ପରେ ଟ୍ରେଲରରେ ଉପସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି ଯେ ଆୟୁଷ୍ମାନ କିପରି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୋଷ୍ଠୀରେ ଅନୁପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାବାଦୀଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିବେ |

Tags :

Leave a Reply

Your email address will not be published.