ଅଭିନେତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ହସ୍ପିଟାଲ ରୁ ଡିସ୍ଚାର୍ଜ ହୋଇ ଆସିଲେ

ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଗତ ସପ୍ତାହରେ ମୁମ୍ବାଇର ବ୍ରେକ୍ କ୍ୟାଣ୍ଡି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ରବିବାର ଦିନ ତାଙ୍କୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇଥିଲା। ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ, ୮୬ ବର୍ଷିୟ ଅଭିନେତା ଡିସଚାର୍ଜ ହେବା ପରେ ସେ ଯାହା ଶିକ୍ଷା କରିଥିଲେ ତାହା ବିଷୟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜିନିଷକୁ ଅତ୍ୟଧିକ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଏବଂ ନିଜର ସୀମା ଜାଣିବା ଜରୁରୀ | ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଲେଖିଛନ୍ତି, “ବନ୍ଧୁଗଣ, ଜିନିଷଗୁଡିକ ଅତ୍ୟଧିକ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ … ଆପଣଙ୍କର ସୀମା ଜାଣନ୍ତୁ, ମୁଁ ଏହା କଲି ଏବଂ ମୋର ଶିକ୍ଷା ଶିଖିଲି।”

ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବାର୍ତ୍ତା ଦେବା ପାଇଁ ସେ ଏକ ଚେୟାରରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଫୁଲ୍ ସ୍ଲିଭ୍ ଟି, ମଫଲର୍ ଏବଂ କ୍ୟାପ୍ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ସେ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି, “ବନ୍ଧୁଗଣ, କିଛି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ମୁଁ ଏହା କରିଥିଲି ଏବଂ ପଛ ପଟରେ ଏକ ବଡ ମାଂସପେଶୀ ଟାଣିଥିଲି। ତେଣୁ ମୋତେ ଦୁଇ-ଚାରି ଦିନ ହସ୍ପିଟାଲର ଡୋର ଯିବାକୁ ପଡିଲା। ଏହା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା। ଯାହାବି ହେଉ ମୁଁ ‘ ମୁଁ ତୁମର ଶୁଭେଚ୍ଛା, ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଫେରିଛି। ତେଣୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବି। ତୁମକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲ ପାଏ “ସେ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଝିଅ ଏଶା ଦେଓଲ୍ ଭିଡିଓରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, “ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ।” ଅଭିନେତା ରୁହାନିକା ଧାୱନ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, ।

ତୁମକୁ ଭଗବାନ ଶୀଘ୍ର ପୁନରୁଦ୍ଧାର କାମନା କରୁଛି। ” ଗାୟକ ସୁଖମାନି କୌର ବେଦୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଧରାମ ମାମୁଁ ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ ଯେପରି ମୁଁ ମୋର ଜେଜେବାପାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଏ। ତାଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରିଥିଲେ। ରବିବାର ଦିନ ବ୍ରେକ୍ କ୍ୟାଣ୍ଡି ହସ୍ପିଟାଲର ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି, “ଶୁଟିଂ ସମୟରେ ଅଭିନେତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପିଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଚାରି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇଛି।” ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୟ ବଚ୍ଚନ, ଶବାନା ଆଜମୀ, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ସହ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ରକି ଅର ରାନୀ କି ପ୍ରେମ କାହାନୀଙ୍କ ଉପରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀ ୧୦ ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

Tags :

Leave a Reply

Your email address will not be published.