ଅବୀର ଚାଟାର୍ଜୀ ନୂତନ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ |

ଟଲି ହାର୍ଟଥ୍ରୋବ ଅବୀର ଚାଟାର୍ଜୀ ତାଙ୍କ କ୍ୟାପରେ ଏକ ନୂଆ ପୋଷାକ ଯୋଡିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ‘ସା ରେ ଗା ମା’ ର ସିଜିନ୍ ଆୟୋଜନ କରୁଥିବା ଅଭିନେତା ହିନ୍ଦୀରେ ତାଙ୍କର ଡେବ୍ୟୁକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି |

ଏକ ଅଗ୍ରଣୀ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଅବୀର ଏକ ହିନ୍ଦୀ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିସାରିଛନ୍ତି | ୱେବ୍ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ସିଜନ୍, ଯାହା ଲାଇନ୍ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲରେ ମିଲିଟାରୀ ଲଞ୍ଚ ପ୍ୟାଡରେ ସର୍ଜିକାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଥିଲା, ଏହାକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ |

ଅବୀର, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ରେ ସେନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ବରିଷ୍ଠ କଳାକାର ମୋହନ ଆଗାଶେ, ସଞ୍ଜୟ ସ uri ରୀ, ନୀରଜ କାବି ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିବେ |

ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚ ହେବା ପରେ ଅବୀର ପ୍ରକୃତରେ ତାଙ୍କର ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବିଷୟରେ ଆନନ୍ଦିତ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ନିଜର ଉତ୍ସାହ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ |

ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଆଗାମୀ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ରିଆଲିଟି ସୋ ‘ସା ରେ ଗା ମା’ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭଲ ସନ୍ତୁଳନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି | ଟଲିଉଡର ଜଣେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ବିବେଚିତ ହୋଇଥିବା ଅବୀର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ହିନ୍ଦୀ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ |

ଅଭିନେତା ଟେଲିଭିଜନରୁ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଶେଷରେ ବଙ୍ଗାଳୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ଟେଲିଭିଜନ ଶୋ ହୋଷ୍ଟ ଭାବରେ ତାଙ୍କର ଷ୍ଟଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା |

ଅବୀର ରିଅଲିଟି ସିରିଜର ପୂର୍ବ ରୁତୁ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ ଯାହାକି ଗାୟକ ଆରକେଦୀପ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ବିଜେତା ଭାବରେ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା ​​| ‘ସା ରେ ଗା ମା’ ର ନୂଆ ରୁତୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବଙ୍ଗଳା ଟେଲିଭିଜନରେ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିବ |

ଏହା ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ‘ଦାଦାଗିରି ସିଜନ୍ ୯’ର ଟାଇମ୍ ସ୍ଲଟ୍ ବଦଳାଇବ | ଲୋକପ୍ରିୟ କୁଇଜ୍ ସୋ ଏହାର ଋତୁ ଫାଇନାଲ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି |

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.