ଅଟୋରିକ୍ସା ଡ୍ରାଇଭର ୧.୬ ଲକ୍ଷ ଗହଣା ଫେରାଇ ସମ୍ମାନିତ

ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଓଡିଶାର ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୩୫ ବର୍ଷିୟ ଅଟୋରିକ୍ସା ଡ୍ରାଇଭର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ହଠାତ୍ ନିଜ ଗାଡିରେ ଛାଡି ଦେଇଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରାୟ ୧.୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ ସୁନା ହାର ଫେରାଇ ନେଇଥିବାରୁ ସେ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇଛନ୍ତି

। ଅଟୋରିକ୍ସା ଡ୍ରାଇଭର ପଙ୍କଜ ବେହେରା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ଗାଡି ସଫା କରୁଥିବାବେଳେ ଯାତ୍ରୀ ଆସନ ତଳେ ପ୍ରାୟ ୩୦ ଗ୍ରାମ ଓଜନ ବିଶିଷ୍ଟ ଅଳଙ୍କାର ପାଇଛନ୍ତି।

ସେ ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳାକାରୀ ତଥା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଆସୋସିଏସନର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଶନିବାର ଦିନ ନୂଆ ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ପୋଲିସ୍ ଆଉଟପୋଷ୍ଟରେ ମହିଳା ନର୍ମଦା ବେହେରାଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ।

ଅଟୋରିକ୍ସା ଡ୍ରାଇଭର ବୁଧବାର ଦିନ ନୂଆ ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ଗୋପାଳପୁର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 30 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଆଣିଥିଲେ।

ବେହେରା ତାଙ୍କ ପର୍ସରେ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ରଖିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ଜାଣିଶୁଣି ଗାଡିରେ ଖସି ପଡିଥାଇପାରେ ବୋଲି ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

ସେ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କଲା ଯେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ହାରଟି ତାଙ୍କ ପର୍ସରେ ନାହିଁ ଏବଂ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଅଟୋରିକ୍ସା ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଡାକିଲା, ଯାହାଙ୍କୁ ସେ ପୂର୍ବରୁ ଜାଣିଥିଲେ |

ସେ ଗାଡି ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ପାଇଲେ ନାହିଁ। ଡ୍ରାଇଭର କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ଅଟୋରିକ୍ସା ସଫା କରିବା ସମୟରେ ହାର ହାର ପାଇବା ପରେ ମୁଁ ପୋଲିସ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲି।

ପୋଲିସ ଆଉଟପୋଷ୍ଟର ଅଫିସ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ନାରାୟଣ ସ୍ବାଇ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସଚ୍ଚୋଟତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

Tags :

Leave a Reply

Your email address will not be published.